Adrian Adamowicz

Członek Zarządu ds. bankowości detalicznej i korporacyjnej, VeloBank S.A.
Adrian Adamowicz
VeloBank S.A.

bio

Doświadczony menadżer specjalizujący się w transformacji biznesu w obszarze sprzedaży, dystrybucji i marketingu. Przez wiele lat związany z sektorem finansów. W latach 2009-2017 był dyrektorem zarządzającym w PKO Banku Polskim odpowiedzialnym m.in. za obszar sprzedaży bankowości detalicznej. Twórca obszaru bankowości prywatnej w tej instytucji. Dzięki innowacyjnym zmianom PKO BP stał się w tym czasie liderem polskiej bankowości detalicznej. Pełnił też funkcję prezesa AXA TFI oraz członka zarządu ds. sprzedaży w Pioneer Pekao TFI. Od 2019 roku członek Rady Nadzorczej Esaliens TFI S.A.(poprzednio Legg Mason S.A.) – prywatnej firmy asset asset management, lidera rynku rozwiązań emerytalnych w Polsce. W latach 2020-2022 Prezes Zarządu Esaliens TFI S.A.
Oprócz finansów i nowych technologii, interesuje się samodoskonaleniem oraz psychologią. Wspiera rozwój specjalistów i menadżerów. Jest współtwórcą firmy szkoleniowej oraz wydawniczej prowadzącej programy rozwojowe i wydającej książki z zakresu Mental Health & Wellbeing, oparte o psychologię pozytywną i neuropsychologię.

Adrian Adamowicz
VeloBank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie