Agata Strzelecka

Dyrektor Zarządzająca, Obszar Transformacji & Biuro Strategii, VeloBank S.A.
Agata Strzelecka
VeloBank S.A.

bio

Swoje doświadczenie zawodowe budowała na przestrzeni lat w sektorze finansowym w jednym z największych banków komercyjnych w Polsce – Alior Bank. Dyrektor Operacyjna odpowiedzialna za tworzenie spójnej wizji biznesowej zapewniającej prawidłowe jej funkcjonowanie. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii organizacji, transformacji procesów biznesowych oraz back office. Na przestrzeni lat wypracowała praktykę zawodową w obszarze operacji w pionach IT i bezpieczeństwa oraz w departamentach rozliczeń, logistyki, rozwiązań kanałów cyfrowych i zakupów. Poszukuje możliwości zwiększenia efektywności wszystkich procesów związanych z rozwojem biznesu. Aktywnie współpracuje z wieloma działami firmy oraz reprezentuje ją na zewnątrz, budując owocne i długofalowe relacje. Posiada praktykę w podejmowaniu efektywnych działań ukierunkowanych na optymalizację oraz automatyzację procesów wewnętrznych, jak również w inicjowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, projektów usprawniających pracę oraz optymalizujących koszty.

Jest absolwentką AGH University of Science and Technology oraz IESE Business School. W uzyskała Master of Business Administration na Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Zobacz debaty:

Agata Strzelecka
VeloBank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie