Agnieszka Gramatyka

Agnieszka Gramatyka, IT Tribe Leaderka, Domena dla Systemów Operacji i Obszarów Wsparcia, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Agnieszka Gramatyka
BNP Paribas Bank Polska

bio

Agnieszka Gramatyka jest doświadczoną menedżerką z ponad 15-letnim doświadczeniem w kierowaniu zespołami IT i zarządzaniu projektami. Buduje swoją karierę w wielu obszarach branży bankowej związanych z: biznesem, zarządzaniem projektami i technologiami informacyjnymi.
Odpowiadała za złożone projekty strategiczne podczas kilku fuzji operacyjnych oraz proces transformacji IT z Waterfallowej struktury organizacyjnej do modelu DevOps.
Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu wysokimi budżetami inwestycyjnymi, optymalizacją procesów oraz transformacjami zwinnymi.

Zobacz debaty:

Agnieszka Gramatyka
BNP Paribas Bank Polska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie