Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz

Członek Zarządu Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych
Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz
Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych

bio

Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz posiada ponad 25 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości w transakcjach inwestycyjnych, zarządzaniu aktywami, i wycenach. Od 2018 roku dyrektor i członek zarządu stowarzyszenia PINK (Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych), działa również w RICS. Od 2017 prowadzi własną działalność (PROHUB Property Advisor) zajmując się głównie wycenami nieruchomości, w latach 2004-2016 zarządzała funduszami nieruchomości Arka o wartości aktywów ponad 1,5 miliarda złotych. Wcześniej – dyrektor działu wycen i doradztwa w DTZ Polska, agent wynajmu w Henry Butcher Polska i praca w budownictwie. Ma doskonałą znajomość rynku nieruchomości i firm na nim działających.

Wykształcenie: mgr inż. budownictwa, licencje rzeczoznawcy i pośrednika. Ukończyła studia podyplomowe z wyceny i zarządzania nieruchomościami na Hallam Sheffield University, członek RICS od 2002, członek zarządu RICS 2011-2017, akredytowany mediator RICS od 2016.

Agnieszka Hryniewiecka-Jachowicz
Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie