Agnieszka Wiercińska-Krużewska

Partnerka zarządzająca Kancelarii WKB
Agnieszka Wiercińska-Krużewska
Kancelaria WKB

bio

Współzałożycielka i partnerka współzarządzająca WKB Lawyers – jednej z wiodących polskich kancelarii prawniczych, zaliczanej przez Forbes do grona 10 najlepszych w Polsce.
Kieruje zespołami TMT, IP oraz ochrony danych osobowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji fuzji i przejęć. Koordynuje prace prawne dla wielu klientów, w tym z branży mediów i rozrywki, IT, FMCG oraz energii odnawialnej.
Rekomendowana przez wiodące rankingi prawnicze: Chambers Europe, The Legal 500 EMEA oraz WTR 1000.
Członkini rady powierniczej Fundacji ClientEarth, NewTech Law Association oraz członkini IBA, INTA, ITECHLAW.
Czynnie uczestniczy w pracach Fundacji Powszechnego Czytania, której celem jest podniesienie poziomu czytelnictwa w Polsce.

Agnieszka Wiercińska-Krużewska
Kancelaria WKB

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie