Agnieszka Nowacka

Prezes Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o.
Agnieszka Nowacka
Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o.

bio

Od 2020 r. Prezes Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym – firmie realizującej od ponad 11 lat wspólnie z towarzystwami ubezpieczeń misję pomagania osobom najciężej poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy w powrocie do życia, maksymalnej sprawności i aktywności w życiu społecznym, rodzinnym czy zawodowym poprzez opracowywanie i wdrażanie programów rehabilitacyjnych oraz kompleksowych i Indywidualnych Programów Pomocowych. Od 2005 r. pracownik Ergo Hestii, obecnie na stanowisku Dyrektora ds. Likwidacji Szkód Majątkowych i Osobowych. Orędowniczka wykorzystania na rynku ubezpieczeniowym, ale nie tylko – metodologii ICF, opracowanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), do kompleksowej oceny następstw wypadków.

Agnieszka Nowacka
Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie