Agnieszka Rynkowska

Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Rynku Biznesowego
Agnieszka Rynkowska
T-Mobile Polska S.A.

bio

Agnieszka Rynkowska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu w obszarze B2B w technologicznych, globalnych organizacjach.

Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Pionu Rynku Biznesowego w T-Mobile Polska S.A. W latach poprzednich związana była z Microsoft, gdzie pełniła funkcję Członka Zarządu spółki i Dyrektora Marketingu i Operacji. Wcześniej związana z Philips Lighting, gdzie jako Dyrektor Marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej odpowiadała za działalność organizacji na 17 rynkach. W pierwszym okresie swojego rozwoju zawodowego związana była z Orange,  Ericsson i QAD Corp.

Specjalizuje się w rynku ICT, jest ekspertem w zakresie nowych technologii wykorzystywanych w biznesie oraz w restrukturyzacji procesów w dużych organizacjach.

 

Agnieszka Rynkowska posiada doświadczenie i wykształcenie zarówno w obszarze technologii, jak i zarządzania i marketingu. Posiada tytuł inżyniera, jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Produkcji.

Agnieszka Rynkowska
T-Mobile Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie