Agnieszka Śpionek

Dyrektorka w zespole Mastercard Advisors w polskim oddziale Mastercard Europe
Agnieszka Śpionek
Mastercard

bio

Dyrektorka w zespole Mastercard Advisors w polskim oddziale Mastercard Europe

Agnieszka ma ponad 9 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w doradztwie biznesowym – dla instytucji finansowych, branży FinTech i telco w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Specjalizuje się w projektach opracowywania i wdrażania strategii biznesowych oraz kreacji nowych produktów, ze szczególnym naciskiem na aspekty innowacyjności i projektowanie doświadczenia klienta w kanałach digital. Szczególnym zainteresowaniem darzy obszar otwartej bankowości, którego rozwój śledzi i wspiera od lat. Aktywnie działa na rzecz budowy nowoczesnego centrum finansowego w Polsce.

Przed dołączeniem do Mastercard, w latach 2013-2017, pracowała w firmie doradczej Deloitte na stanowisku Starszy Konsultant w dziale doradztwa dla instytucji finansowych, realizując projekty w kraju i za granicą. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe Agnieszka zdobywała w łódzkim Instytucie Nauk Społeczno-Ekonomicznych oraz w warszawskim Instytucie Badań Strukturalnych.

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Łódzkim oraz magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Jej pasją są podróże, gry planszowe oraz literatura – ta czytana dla czystej przyjemności oraz bardziej fachowa, np. z dziedziny ekonomii behawioralnej. Agnieszka z ciekawością zagłębia się również w zajęcia improwizacji, wierząc, że świat biznesu powinien pełnymi garściami czerpać również ze sztuki.

Agnieszka Śpionek
Mastercard

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie