Agnieszka Szopa-Maziukiewicz

Prezes Zarządu Digital Fingerprints oraz Dyrektor Zarządzająca Obszarem IT Grupy BIK
Agnieszka Szopa-Maziukiewicz
Biuro Informacji Kredytowej S.A.

bio

Absolwentka kierunku matematyka na Wydziale Nauk Ścisłych Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Siedlcach (obecnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny).

Od 2013 r. związana z Grupą BIK jako Dyrektor Zarządzający Obszarem IT.

Agnieszka Szopa-Maziukiewicz swoje bogate doświadczenie zdobywała w bankowości. Zaczynała w obszarze IT, w latach 1993 – 2000 w AmerBanku S.A. (DZ Bank). W latach 2001-2010 sprawowała szereg funkcji menedżerskich w Raiffeisen Bank Polska, odpowiadała m.in. za obszar zarządzania projektami, rozwój i utrzymanie systemów IT. Następnie była zastępcą dyrektora IT, odpowiedzialną za rozwój i projekty w Deutsche Banku PBC. W latach 2011 – 2013 pełniła rolę dyrektora Departamentu IT w Kredyt Banku. Doskonaliła się w obszarach zarządzania, finansów oraz IT, kończąc m.in. Akademię Zarządzania Harvard Business Review a także szkolenia PMI, CMMI i ITIL Foundation. W 2018 r. została uhonorowana Diamentem CIO sektorowej innowacji, plasując się w pierwszej trójce najlepszych szefów IT w Polsce.

Od lipca 2019 r., jako wiceprezes BIG InfoMonitor, odpowiada za zarządzanie procesami związanymi z jakością danych i informacją gospodarczą w bazie BIG, automatyzację procesów operacyjnych oraz za nadzór nad pionem projektów informatycznych. Pozostaje równocześnie dyrektorem zarządzającym Obszaru IT Grupy BIK.

Zobacz debaty:

Agnieszka Szopa-Maziukiewicz
Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie