Aleksander Mokrzycki

Wiceprezes Zarządu PFR Ventures
Aleksander Mokrzycki
PFR Ventures

bio

Manager z 20-letnim doświadczeniem w finansach i zarządzaniu aktywami. Poprzednio pracował jako Wiceprezes w BPH Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA (2007-2017), gdzie odpowiadał za działalność operacyjną funduszy inwestycyjnych. Był również członkiem wewnętrznych komitetów inwestycyjnych. Przed dołączeniem do BPH TFI SA, pracował jako dyrektor w Banku BPH oraz pełnił funkcję prezesa w funduszach VC należących do tego banku.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. W 2005 uzyskał tytuł Charted Financial Analyst z Instytutu CFA, a w 2009 otrzymał licencję Doradcy Inwestycyjnego. Od 2013 jest członkiem zarządu CFA Society Poland. Ukończył także program Venture Capital na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Zobacz debaty:

Aleksander Mokrzycki
PFR Ventures

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie