Aleksandra Agatowska

Prezes Zarządu PZU Życie SA
Aleksandra Agatowska
PZU Życie SA

bio

Menedżerka o bogatym doświadczeniu w sektorze finansów oraz ubezpieczeń. Od 2016 roku zasiada w zarządzie PZU Życie SA – najpierw jako członek zarządu, a od lutego 2021 roku jako prezes zarządu. Od marca 2023 roku pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Enea SA. Pełniła funkcje Przewodniczącej Rady Nadzorczej Alior Bank SA i PZU Zdrowie SA oraz Członka Rady Nadzorczej PZU Centrum Operacji SA i TUW PZUW SA. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach z Grupy ING, HDI (obecnie Warta), Sony Europe oraz Philips SA, gdzie kierowała zespołem Marketing and Business Intelligence w kilkunastu krajach regionu. Współpracowała również z Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła liczne programy menedżerskie z zakresu strategii, zarządzania i finansów na renomowanych uczelniach: Columbia University, The London School of Economics and Political Science oraz Northwestern Kellogg School of Management. Posiada tytuł Executive MBA uzyskany na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

Zobacz debaty:

Aleksandra Agatowska
PZU Życie SA

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie