Alicja Żyła

Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski S.A.
Alicja Żyła
ING Bank Śląski S.A.
LinkedIn

bio

Alicja Żyła jest związana z Grupą ING od ponad 25 lat. Swoją karierę rozpoczęła w dziale personalnym. Następnie w latach 1998-2008 pracowała w Pionie Bankowości Detalicznej, w różnych rolach związanych z zarządzaniem projektami oraz rozwojem produktów i procesów dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. W latach 2008 – 2018 kierowała pionem Operacji banku. W tym czasie przeprowadzona została transformacja operacji do modelu scentralizowanego, z wykorzystaniem outsourcingu.

Między 2018 a 2021 rokiem była związana ze spółką ING Lease Polska, początkowo na stanowisku Wiceprezesa, a następnie Prezesa Zarządu.

Od września 2021 pełni rolę Wiceprezesa Zarządu ING Banku Śląskiego nadzorując pion COO banku odpowiedzialny za operacje, KYC/AML, procesy kontrolne, przeciwdziałanie oszustwom, zarządzanie danymi, centra eksperckie odpowiedzialne za rozwój i automatyzacje procesów.

Jest absolwentką studiów ekonomicznych oraz międzynarodowego programu menadżerskiego. Przez wiele lat była również członkiem Rady Nadzorczej Krajowej Izby Rozliczeniowej oraz NN TFI Investment Partners.

Alicja Żyła
ING Bank Śląski S.A.
LinkedIn

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie