Andrzej Rzońca

Profesor, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Andrzej Rzońca
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

bio

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor SGH. Strateg gospodarczy. Członek rad nadzorczych i doradczych.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu WEMBA, prowadzonego przez SGH i University of Minnesota. Odbył staże badawcze m.in. w Europejskim Banku Centralnym i Banku Światowym.
W przeszłości m.in. główny doradca ekonomiczny Platformy Obywatelskiej, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich, członek Rady Polityki Pieniężnej III kadencji, wiceprezes Forum Obywatelskiego Rozwoju (FOR) i twórca działu badawczego fundacji, doradca Prezesa NBP, współpracownik Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych (CASE).
Laureat m.in. dwóch najbardziej prestiżowych polskich nagród dla ekonomistów: nagrody Fundacji Kronenberga oraz nagrody im. Fryderyka Skarbka Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk

Zobacz debaty:

Andrzej Rzońca
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie