Andrzej Wasilewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej MAK Investments S.A., Prezes Zarządu MAK Ubezpieczenia
Andrzej Wasilewski
MAK Investments S.A., MAK Ubezpieczenia

bio

Prezes Zarządu MAK Ubezpieczenia i główny akcjonariusz MAK Investments. Od ponad 30 lat związany z rynkiem ubezpieczeniowym, prowadzi największa polską Grupę brokerską MAK z całkowicie polskim kapitałem. Laureat wielu branżowych nagród, w tym Wektora, przyznawanego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach rozpoczął aplikację adwokacką i wyjechał na stypendium do Strasburga, gdzie studiował prawo porównawcze na Uniwersytecie Roberta Schumana. Od 1999 r. prowadzi aktywną działalność jako menadżer sportu, w szczególności w zakresie rozwoju sportów walki, w tym boksu olimpijskiego i zawodowego. Jest założycielem i współzałożycielem czołowej polskiej grupy bokserskiej KnockOut Promotions.

Andrzej Wasilewski
MAK Investments S.A., MAK Ubezpieczenia

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie