Aneta Kiryluk

Dyrektor Departamentu Sektora Instytucji Finansowych, ING Bank Śląski S.A.
Aneta Kiryluk
ING Bank Śląski S.A.

bio

Dyrektor Departamentu Sektora Instytucji Finansowych, ING Bank Śląski SA (od kwietnia 2018)

Specjalistka branży bankowej z doświadczeniem zawodowym w obszarach bankowości korporacyjnej i korespondenckiej, relacjach i rozwiązaniach transakcyjnych (cash management, trade finance i powierniczych) dla instytucji finansowych, z którymi związała cały przebieg kariery zawodowej.

Doświadczenia i kompetencje w sektorze bankowym zdobywane w czasie zatrudnienia w latach 1999-2003 w Powszechnym Banku Kredytowym SA, a następnie po jego przejęciu: 2003-2007 w Banku Przemysłowo Handlowym SA i 2007-2009 w Banku Pekao SA. Od 2009r w ING Bank Śląski SA.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość

Aneta Kiryluk
ING Bank Śląski S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie