Anna Mistewicz

Członek Zarządu Angelini Pharma Polska
Anna Mistewicz
Angelini Pharma Polska

bio

Anna Mistewicz pełni funkcję Dyrektor Personalnej w Angelini Pharma Polska, polskim oddziale włoskiej firmy farmaceutycznej, do którego dołączyła w 2019 roku. Jako Członek Zarządu odpowiada za obszar People&Culture. Wcześniej zajmowała analogiczne stanowiska między innymi w BMW Group oraz Astra Zeneca, zarządzając procesami HR kilkusetosobowych zespołów. Pełniła także funkcje regionalne w Philips Healthcare CEE oraz Triumph International CEEMEA.
Poza blisko 20-letnią aktywnością w zarządzaniu HR na różnych szczeblach i w różnych sektorach, chętnie wspiera organizacje pozarządowe doradzając w zakresie zarządzania.

Motywują ją zarówno potrzeba kreowania pozytywnych zmian, jak i chęć wspierania pracowników
w osiąganiu celów: tych zawodowych i tych wykraczających poza sferę biznesową. Głęboko wierzy, że w nowoczesnej gospodarce szacunek, otwarta dyskusja i troska o zapewnienie psychologicznego bezpieczeństwa są podstawą do osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej.
Będąc certyfikowanym interwentem kryzysowy poświęca czas na budowanie w biznesie świadomości wagi dobrostanu psychicznego pracowników oraz jego wpływu na wyniki przedsiębiorstw. Szczególną uwagę poświęca przy tym zrozumieniu i przeciwdziałaniu zjawisku wypalenia zawodowego. Jej pozazawodową pasją jest zoopsychologia i walka o prawa zwierząt.

Anna Mistewicz
Angelini Pharma Polska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie