Anna Panek

Dyrektor zespołów HR i administracji, Członek Zarządu Soonly Finanse
Anna Panek
Soonly Finanse

bio

Członek zarządu odpowiedzialna za HR i Administrację w Soonly Finance, prezes Fundacji Soonly. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze HR zdobytego w branży finansowej, Farmaceutycznej i FMCG. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz doktorantka Akademii Leona Koźmińskiego specjalizująca się w kierunku Zarządzania Talentami.  

Pasjonatka autentycznego przywództwa w organizacji oraz uwalniania energii społecznej. Koncepcje te w praktyce realizuje w ramach Fundacji Soonly , której głównym celem jest wsparcie inicjatyw pracowników oraz edukacja ekonomiczna. 

Z racji swojego zawodu, ale i osobistych zainteresowań, żywo śledzi wpływ AI oraz kompetencji przyszłości na rynek pracy w Polsce. 

Anna Panek
Soonly Finanse

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie