Anna Wnuk

Dyrektor Zarządzająca Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych
Anna Wnuk
Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych

bio

Anna posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze venture capital, była członkiem zespołu pierwszego funduszu venture w Europie, założonego i zarządzanego przez kobiety, zajmując się relacjami inwestorskim.
Prowadziła European Women in VC, społeczność kobiety zarządzających funduszami Venture w Europie, działającą na rzecz “różnorodności i inkluzji”. Jest także mówczynią publiczną. Jest współautorką raportów mierzących poziom finansowania funduszy venture zarządzanych przez kobiety w Europie.
Posiada ponad 10 lat doświadczenia w sektorze publicznym. Przed dołączeniem do Funduszu pracowała jako Szefowa Biura Aleksandra Kwaśniewskiego, Prezydenta Polski w latach 1995-2005.

Anna Wnuk
Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie