Arkadiusz Buroń

Country Sales Manager CEE, Hitachi Europe Ltd.
Arkadiusz Buroń
Hitachi Europe Ltd.

bio

Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT, od 10 lat związany z firmą Hitachi Europe Ltd., w której zarządza obszarem sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej oraz programów szkoleniowych dla kadry zarządzającej w międzynarodowych szkołach biznesu Wharton School of the University of Pennsylvania oraz IESE Business School of the University of Navarra. Uczestnik wielu warsztatów i konferencji poświęconych wykorzystywaniu nowoczesnych technologii informatycznych w gospodarce, w szczególności w sektorze finansowym. Od wielu lat z sukcesem wspiera swoich klientów w działaniach, które prowadzą do rozwoju ich biznesu poprzez wdrażanie systemów zarządzania oraz analizy danych, automatyzacji procesów, technik autoryzacji tożsamości, rozwiązań RegTech oraz systemów pamięci masowych.

Arkadiusz Buroń
Hitachi Europe Ltd.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie