Artur Głembocki

Zastępca Gł. Oficera Ryzyka Santander Bank Polska S.A.
Artur Głembocki
Santander Bank Polska S.A.

bio

Z bankiem związany od 14 lat, gdzie od początku swojej kariery zajmował się tematami zarządzania ryzykiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami zarządzającymi ryzykiem kredytowym, operacyjnym czy rynkowym, jak również procesami oraz strategicznymi projektami w międzynarodowym środowisku. Przez ostatnie lata aktywnie uczestniczy w procesach transformacji banku. Zarządza Departamentem AML i Biurem Inspektora ODO. Odpowiada też za projektowanie, opracowanie i wdrażanie nowych procesów kredytowych oraz modeli. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej.

Artur Głembocki
Santander Bank Polska S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie