Artur Pielak

Prezes Zarządu, Velvet Care Sp. z o.o.
Artur Pielak
Velvet Care Sp. z o.o.

bio

Stanowisko prezesa zarządu Velvet CARE objąłem w roku 2013 kiedy firma powstała pod nową nazwą. Ale tak naprawdę z kluczewską papiernią związałem się pod koniec lat 90-tych za czasów International Paper Klucze oraz ponownie kiedy po 11 latach wróciłem w 2012 za czasów Kimberly Clark. W sumie moje doświadczenie w biznesie to już 25 lat.

Od samego początku moim celem był strategiczny rozwój i dobro firmy a dla pracowników stworzenie trwałych miejsc pracy, z których są dumni i do pracy przychodzą z przyjemnością i satysfakcją. Dlatego z dumą patrzę na nasze niezwykłe osiągnięcia, gdzie każdy z pracowników miał swój własny wkład w to, jak firma rozwinęła się przez wszystkie poprzednie lata! Wiem, że czasami jest to przedmiotem żartów a czuję, że mam to wyjątkowe szczęście robić to, co naprawdę lubię, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że ta praca jest też moim ważnym hobby.

W biznesie i życiu kieruję się dwiema zasadami:
„zawsze może być lepiej”,
„każdy problem to szansa, tylko trzeba ją znaleźć”.

Poza pracą cenię sobie czas spędzony z rodziną oraz aktywności sportowe takie jak narciarstwo czy tenis. Bardzo lubię podróżować i poznawać świat, do tej pory odwiedziłem 50 krajów i ciągle mam dalsze plany.

Artur Pielak
Velvet Care Sp. z o.o.
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie