Barbara Wacht

Radca prawny, Partner zarządzający, Rubicon
Barbara Wacht
Rubicon

bio

Założycielka, a zarazem partner zarządzający kancelarii.

Jest specjalistką z zakresu zarządzania ryzykiem, AML i monitoringu zgodności. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw, w tym w zagadnieniach związanych z M&A, compliance, oraz doradztwie w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Angażuje się w projekty z zakresu ESG, między innymi jako Mentorka wspierająca w III edycji programu mentoringowego Fundacji Women in Law, nastawionego na rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek.
Od 2017 roku związana z firmą Ekoenergetyka Polska S.A., którą sukcesem wspierała w procesach pozyskiwania finansowania, w tym w szczególności w ścisłej współpracy z wiodącymi na polskim rynku bankami oraz innymi instytucjami finansowymi. W roku 2022 zaangażowana była przede wszystkim w proces pozyskania zewnętrznego inwestora – Polish Enterprise Fund VIII – funduszu zarządzanego przez Enterprise Investors. Aktualnie jako wiceprezes spółki odpowiada za ład korporacyjny, compliance i finansowanie strategiczne.

Absolwentka Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie ukończyła prestiżowe studia podyplomowe „Analityka compliance i AML”.

Barbara Wacht
Rubicon

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie