Bartosz Hojka

Prezes Zarządu, Grupa Agora S.A.
Bartosz Hojka
Grupa Agora S.A.

bio

Bartosz Hojka. Twórca i współtwórca mediów, m.in. Radia TOK FM, Radia Złote Przeboje, Rock Radia, kanałów telewizyjnych Stopklatka i Metro.

Od 10 lat prezes zarządu Agory, która w tym czasie umocniła się na pozycji lidera rynku kinowego (Helios) i reklamy zewnętrznej (AMS), wkroczyła w obszar produkcji i dystrybucji filmowej (Next Film) oraz rozpoczęła ekspansję w segmencie radiowym, łącząc Grupę Radiową Agory i Eurozet.

Pod jego kierownictwem Agora stała się liderem cyfrowej transformacji w polskich mediach. Gazeta Wyborcza jako pierwsza w kraju z ogromnym sukcesem wdrożyła subskrypcję internetową, plasując się w europejskiej czołówce. Jednocześnie Agora rozwinęła wiele innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze cyfrowych treści i reklamy – w tym programatycznej, świadcząc poprzez spółkę Yieldbird usługi dla wydawców internetowych w ponad 30 krajach świata.

Członek Rady Nadzorczej WAN-IFRA, największej światowej organizacji zrzeszającej wydawców. Członek Rady Głównej Konfederacji Lewiatan.

Bartosz Hojka
Grupa Agora S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie