Błażej Mika

Wiceprezes Zarządu SGB-Banku S.A.
Błażej Mika
SGB-Bank S.A.

bio

Wiceprezesem SGB-Banku SA jest od kwietnia 2019 r. Błażej Mika posiada blisko 20 lat doświadczenia w sektorze bankowym. Od 2000 roku związany z BZ WBK SA, gdzie pełnił funkcje m.in. dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Współpracy z Partnerami i dyrektora Departamentu Współpracy Strategicznej i Rozwoju Produktów Kartowych. Był także dyrektorem Sprzedaży. Odpowiadał za projekty w zakresie rozwoju bankowości elektronicznej, płatności, płatności mobilnych, kart i kont oraz digitalizacji procesów bankowych. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) w Poznaniu, ukończył szereg specjalistycznych kursów z zakresu bankowości, finansów i zarządzania.

Błażej Mika
SGB-Bank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie