Cezary Klimczuk

Cezary Klimczuk

bio

Cezary Klimczuk jest 22-letnim jastrzębianinem poszukującym wyzwań w szeroko pojętej sferze biznesowo-ekonomicznej. Będąc abosolwentem stypendium British Alumni Society uczęszał do Ellesmere College, skąd później dostał się na studia licencjackie na University College London.
W trakcie studiów ekonomicznych aktywnie angażował się w działania stowarzyszeń biznesowych, przygotowując modele zdyskontowanych przepływów pieniężnych (ang. DCF), które były później wykorzystywane do podejmowania decyzji inwestycyjnych przez fundusz studencki. W tym samym okresie miał już okazję zdobyć doświadczenie jako agent nieruchomości pracując dla jednego z dynamicznych londyńskich startupów. W ostatnim roku studiów pracował jako naukowiec danych tworząc modele wykorzystujące nauczanie maszynowe i sztuczną inteligencję do prognozowania popytu na usługi dostarczane przez jego pracodawcę. Swoje studia skończył pracą naukową badającą różnorodne struktury sieci neuronowych w kontekście handlu kryptowalutami. Jego praca została doceniona podaczas konferencji studenckiej Explore Econ 2020, której został laureatem.
Miłośnik polityki europejskiej, pasjonat nauk ścisłych i nowych technologii, w wolnych chwilach zaplony szachista i amator języków obcych.

Cezary Klimczuk
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie