Dominika Rogalińska

Departament Badań Przestrzennych i Środowiska, Główny Urząd Statystyczny
Dominika Rogalińska
Główny Urząd Statystyczny

bio

Dominika Rogalińska od 2007 roku jest Dyrektorem Departamentu Badań Przestrzennych i Środowiska w Głównym Urzędzie Statystycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji badań statystycznych, prac metodologicznych i koncepcyjnych nad rozwojem statystyki przestrzennej, tworzeniu systemów monitorowania polityk publicznych oraz współpracy strategicznej z władzami rządowymi w zakresie monitorowania i ewaluacji polityki spójności UE. Ponadto koordynuje wdrażanie działań innowacyjnych w statystyce publicznej poprzez projekty modernizacyjne i wewnętrzne programy rozwojowe, takie jak niedawno uruchomiona Akademia Data Science. Jest również członkiem europejskiej sieci innowacji (ESS Innovation Network).

Magister ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego, doktorantka w Szkole Głównej Handlowej. Członek Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju oraz Komitetu Nauk Geograficznych Polskiej Akademii Nauk.

Zobacz debaty:

Dominika Rogalińska
Główny Urząd Statystyczny
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie