Dorota Dublanka

Prezes Fundacji KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium, Dyrektor zarządzająca, Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Organizacji w KIR
Dorota Dublanka
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

bio

Wizjonerka, pasjonatka i profesjonalistka z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z globalnymi organizacjami i start-upami, w tym z Doliny Krzemowej. Członek międzynarodowych zespołów realizujących światowe programy np. Microsoft for nonprofits, Google for nonprofits oraz lokalnych innowacyjnych projektów technologicznych. Pracując jako European and Global HR wspierała zróżnicowane, międzynarodowe, wirtualne zespoły z kilku krajów Europy, Azji oraz USA.

Posiada wieloletnią praktykę lidera innowacyjności odpowiadającego za kreowanie i wdrażanie strategii w obszarze budowania kapitału ludzkiego oraz przeprowadzania organizacji przez procesy zmian. Certyfikowany Coach ICC, Coach metodologii Design Thinking, praktyk FRIS, KANBAN. Zafascynowana technologią i jej wpływem na świat, człowieka i środowisko pracy.

W KIR pracuje od 2017 r., gdzie odpowiada za rozwój pracowników, budowę kreatywnego środowiska pracy oraz za działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i budowania marki pracodawcy. Swoje pasje realizuje też jako Prezeska Fundacji Cyberium. Ostatnio zaangażowana w innowacyjny w skali światowej projekt Blockchain Sandbox.

Dorota Dublanka
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie