Karolina Muchowska-Zwara

Senior Partner Kancelarii Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy
Karolina Muchowska-Zwara
Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy

bio

Senior Partner Kancelarii Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Pracę doktorską obroniła na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Ukończyła również kurs prawa angielskiego i europejskiego organizowany przez Uniwersytet w Cambridge. Odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie.

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie.

Z Kancelarią Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy współpracuje od 1997 roku, a w 2002 roku została jej Partnerem. Specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu zamówień publicznych, inwestycji i nieruchomości, jak też prowadzi postępowania administracyjne.

Publikacje:

  • Studia Prawno-Ekonomiczne. Tom XCIII
  • „Prawne problemy funkcjonowania konsorcjów uczestniczących w obrocie regulowanym przez Prawo zamówień publicznych”, C.H.Beck 2015
  • Studia Prawno-ekonomiczne vol. XCIV 201

Zobacz debaty:

Karolina Muchowska-Zwara
Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie