Ewelina Makowska

Dyrektor zespołu Prawnego, Wiceprezes Zarządu, Soonly Finance
Ewelina Makowska
Soonly Finance

bio

Prawo to nie tylko zbiory przepisów uporządkowane w ustawy czy kodeksy. Prawo to fundamenty, na których ja i mój zespół budujemy przyszłość organizacji, w której pracujemy. Rolą moją i całego zespołu prawnego jest odpowiadanie każdego dnia na potrzeby biznesu. Kiedy widzimy wyzwania prawne wspólnie z kolegami i koleżankami z innych departamentów szukamy najlepszych rozwiązań. Nie mówimy „tak nie można, wymyślcie inaczej i wróćcie”. Zamiast tego stawiamy na dialog, tłumaczymy ramy prawne i razem szukamy rozwiązań bezpiecznych dla klienta i dla firmy. U nas nie ma czasu na nudę, każdy projekt daje mi z jednej strony możliwość rozwoju, ale także szansę wykazania się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zawsze chciałam stworzyć departament prawny, w którym pasja, praca zespołowa, uczciwość oraz kreatywność będą stanowiły najważniejsze wartości, nieskromnie przyznaję, że ja i moi prawnicy zrealizowaliśmy moje zawodowe marzenie.

Ewelina Makowska
Soonly Finance

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie