Filip Paszke

Dyrektor ds. ładu korporacyjnego i zewnętrznej komunikacji finansowej, Grupa Żabka
Filip Paszke
Grupa Żabka

bio

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: Zarządzanie i Marketing oraz Advanced Management Program w IESE Business School. W latach 1999 – 2019 związany z branżą rynków kapitałowych oraz bankowości inwestycyjnej, pełnił kierownicze role w Grupie Santander (dyrektor sprzedaży, członek zarządu domu maklerskiego), Societe Generale (ECM Director Poland), PKO Banku Polskim (Dyrektor Domu Maklerskiego, dyrektor Centrum Bankowości Prywatnej). W ponad 20-letniej karierze zawodowej brał udział w ponad 80 transakcjach na rynku kapitałowym w Polsce i Europie Środkowej. Od stycznia 2022, Dyrektor w Grupie Żabka, odpowiada za kwestie relacji z rynkiem kapitałowym oraz zewnętrzną komunikację finansową. Członek Stowarzyszenia Niezależnych Członków Rad Nadzorczych, pełni rolę niezależnego członka rady nadzorczej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (od 2017), przewodniczącego rady nadzorczej Datawalk SA (od 2020), niezależnego członka rady nadzorczej domu maklerskiego NWAI SA.

Zobacz debaty:

Filip Paszke
Grupa Żabka

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie