Grzegorz Abram

Partner, White&Case
Grzegorz Abram
White&Case

bio

Grzegorz Abram kieruje praktyką Finansowania Dłużnego. Jest adwokatem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.

Specjalizuje się w kredytach konsorcjalnych wzorowanych na standardach LMA lub opartych na lokalnych przepisach prawa, złożonym finansowaniu wielowarstwowym w ramach kredytów zabezpieczonych, obejmującym umowy między wierzycielami, transakcje z opcją uzupełnienia zabezpieczenia kredytowego, finansowanie nabycia spółek giełdowych i prywatnych, finansowanie farm wiatrowych, ogólne doradztwo bankowe (w tym aspekty regulacyjne) oraz finansowanie przyznane przez EBI i EBOR. Doradzał również przy emisji różnych typów obligacji, w tym organizatorowi przy kilkunastu emisjach euroobligacji EMTN emitowanych przez Skarb Państwa, kilku emisjach obligacji podporządkowanych oraz przy pierwszej emisji obligacji przychodowych w Polsce. Doradzał także w związku z programem emisji obligacji strukturyzowanych powiązanych z indeksami, towarami i funduszami inwestycyjnymi. Doświadczenie Grzegorza obejmuje również prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych zarówno po stronie kredytodawców jak i dłużników.

Według międzynarodowego rankingu kancelarii prawnych IFLR1000 Grzegorz należy do grona wiodących prawników w sektorze dłużnych rynków kapitałowych w Polsce. Grzegorz jest również rekomendowany przez Chambers i Legal500 w dziedzinie rynków kapitałowych.

Grzegorz Abram
White&Case
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie