Grzegorz Maliszewski

Główny Ekonomista, Bank Millennium
Grzegorz Maliszewski
Bank Millennium

bio

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2001 związał karierę z Bankiem Millennium, a od roku 2011 jest głównym ekonomistą Banku. Doradzał agendzie ONZ do spraw handlu i rozwoju (UNCDAP) oraz wykłada gościnnie w Szkole Głównej Handlowej. Członek Polskiego Towarzystwa ekonomicznego oraz członek komitetu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Autor licznych komentarzy i felietonów w mediach oraz współautorem publikacji naukowych. Współautor raportu „Indeks innowacyjności Indeks Millennium. Potencjał innowacyjności regionów” przedstawiającego szanse i bariery wpływające na rozwój innowacyjności w każdym z województw. Zwycięzca rankingu Gazety Giełdy „Parkiet” na najlepszego ekonomistę 2014 r. Na podium tego zestawienia znajdował się także w kolejnych latach. Laureat konkursu NBP i „Rzeczpospolitej” na najlepszego analityka 2013 r. W kolekcji licznych nagród i wyróżnień można znaleźć również wyróżnienie radiowej Trójki za poezję ekonomiczną miesiąca. Prywatnie pasjonat podróży, a także lotnictwa.

Grzegorz Maliszewski
Bank Millennium
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie