Hanna Ulańska

Starsza Menedżerka w dziale Risk Consulting, EY
Hanna Ulańska
EY Polska

bio

Posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie ubezpieczeniowym, które zdobywała na projektach w Polsce, w Słowenii, na Litwie, we Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii. Doradza zakładom ubezpieczeń w ramach szerokiej gamy projektów z zakresu finansów i zarządzania ryzykiem. Jest ekspertem w zakresie regulacji związanych ze zrównoważonym rozwojem (ESG), w obszarze modelowania aktuarialnego, a także sprawozdawczości finansowej wg MSSF 17 oraz Dyrektywy „Wypłacalność II”.

Hanna współtworzyła raport klimatyczny dla Polski, który został opracowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń wspólnie z EY i którego publikacja jest zaplanowana na 2023 rok.

Ukończyła matematykę finansową aktuarialną na Uniwersytecie Łódzkim. Studiowała także we Francji na Université de Lorraine.

Zobacz debaty:

Hanna Ulańska
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie