Igor Tomecki

laureat Akademii EKF 2021, student Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej
Igor Tomecki
Uniwersytet Warszawski / Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

bio

Igor Tomecki – student Prawa oraz Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, a także Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. Założyciel i Prezes Zarządu Koła Naukowego Nowoczesnej Bankowości „FinTech” na UW, Członek Doktoranckiego Koła Naukowego Historii i Rozwoju Biznesu. Aktywny uczestnik wielu międzynarodowych konferencji naukowych. Wielokrotny stypendysta stypendium Rektora UW dla najlepszych studentów oraz Banku Santander. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobył pracując w Pionie Rozwoju Biznesu i Regulacji u największego operatora telekomunikacyjnego w Polsce. Zapalony debatant oksfordzki, uczestnik finałów Mistrzostw Polski. Od liceum, konferansjer i autor wywiadów z wieloma postaciami świata biznesu, polityki i kultury. Posiada szeroki wachlarz zainteresowań począwszy od makroekonomii poprzez prawo handlowe i konsumenckie, bankowość, psychologię, przedsiębiorczość, po historię polskiego oręża i politykę. Prywatnie jest wielkim entuzjastą nowych technologii i prowadzi swój kanał na YouTube. Zapalony majsterkowicz i fan Gwiezdnych Wojen. Swoją przyszłość wiąże z nowymi technologiami i rozwojem własnej działalności gospodarczej.

Zobacz debaty:

Igor Tomecki
Uniwersytet Warszawski / Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie