Ilona Garanty

Dyrektor Departamentu Procesów Ryzyka Korporacyjnego, mBank S.A.
Ilona Garanty
mBank S.A.

bio

Posiada ponad 15-sto letnie doświadczenie w sektorze bankowym. Kariera zawodowa w tym sektorze od początku związana z mBankiem S.A.
Jest odpowiedzialna za tworzenie polityk kredytowych akwizycji klientów korporacyjnych banku (w tym politykę klimatyczną banku) oraz transformację i reorganizację korporacyjnego procesu kredytowego i systemów, w których proces przebiega.
Posiada doświadczenie w zarządzaniu portfelem kredytowym, w tym z obszarów transakcji M&A, CRE, OZE, finansowania korporacyjnego. Decydent kredytowy, w tym członek i przewodniczący komitetów kredytowych najwyższych szczebli decyzyjnych.
Absolwentka Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w zakresie analizy finansowej i wyceny nieruchomości.

Ilona Garanty
mBank S.A.
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie