Ilona Łopuska

Ilona Łopuska, Strateżka, BNP Paribas Cardif w Polsce
Ilona Łopuska
BNP Paribas Cardif w Polsce

bio

W BNP Paribas Cardif jestem odpowiedzialna za Propozycję Wartości i Strategię rozwoju produktów. Łączę 17-letnie doświadczenie pracy w finansach z pasją do futurologii i wykształceniem psychologicznym. Wiedzę o trendach zdobyłam na studiach Trendwatching & Future Studies na AGH.

Łączę perspektywę Klientów z perspektywą biznesu. Obserwuję trendy, tworzę strategie i inspiruję do transformacji. Wierzę, że jako ludzie mamy sprawczość, aby tworzyć przyszłość jakiej chcemy.
Moim silnym motywatorem jest zdobywanie wiedzy i działania prospołeczne, dlatego uczestniczę w wielu inicjatywach i programach rozwojowych, m.in. Kobiety Zmieniające BNP Paribas, LeadersIn w Vital Voices, Future-up, Leaders for tomorrow grupy BNP Paribas. W programach tych realizuję się zarówno jako Mentorka jak i Mentee.

Ilona Łopuska
BNP Paribas Cardif w Polsce
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie