Iweta Opolska

Dyrektor Biura Handlu Gazem, PKN ORLEN S.A.
Iweta Opolska
PKN ORLEN S.A.

bio

Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz duńskiego Uniwersytetu Aarhus. Posiada prestiżowy tytuł zawodowy Chartered Financial Analyst (CFA).
Zawodowo od 15 lat związana z energetyką oraz rynkami finansowymi i towarowymi. Specjalizuje się w rynku gazu ziemnego, który od lat śledzi i analizuje zawodowo oraz naukowo. Współtworzyła komórkę organizacyjną odpowiedzialną za działalność handlową związaną z rynkiem gazu ziemnego w PKN ORLEN, której jest dyrektorem – Biuro Handlu Gazem. Wcześniej odpowiedzialna za projekty strategiczne i finansowe w sektorze naftowo-gazowo-chemicznym w międzynarodowej firmie doradczej PwC.

Iweta Opolska
PKN ORLEN S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie