Iwona Galbierz-Sztrauch

Partner, Lider Usług Doradczych dla Sektora Finansowego, Lider ESG, KPMG w Polsce
Iwona Galbierz-Sztrauch
KPMG

bio

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług doradczych dla klientów z sektora finansowego. Brała udział w wielu projektach dla dużych banków i instytucji finansowych dotyczących wdrożenia i doradztwa z zakresu Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, zarządzania ryzykiem finansowym, w tym szacowania parametrów ryzyka kredytowego i odpisów z tytułu utraty wartości, zarządzania ryzykiem ESG, analizy korporacyjnych portfeli kredytowych, wyceny do wartości godziwej portfeli kredytowych i innych instrumentów finansowych oraz wdrożenia regulacji kapitałowych. Posiada bogate doświadczenie transakcyjne dla podmiotów sektora finansowego, związane z przeglądami due dilligence oraz doradztwem przy zamknięciu transakcji fuzji i przejęć (M&A). Prowadziła również projekty potransakcyjne dotyczące integracji obszarów finansów i ryzyka. Doradzała w transakcjach przejęcia spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych (SKOK). Ponadto posiada szerokie doświadczenie w obszarze badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych instytucji finansowych, zarówno zgodnie z Polskimi Standardami Rachunkowości jak i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Była także zaangażowana w projekty implementacji SOX 404, przeglądy efektywności kontroli wewnętrznej oraz procesy emisji instrumentów dłużnych w sektorze finansowym. Prowadziła również wykłady i warsztaty w KPMG Business Academy w zakresie wybranych zagadnień księgowych i regulacyjnych.

Zobacz debaty:

Iwona Galbierz-Sztrauch
KPMG
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie