Iwona Kozera

Partnerka EY, Zastępczyni Partnera Zarządzającego EY Consulting w regionie EMEIA, Założycielka Fundacji Liderek Biznesu
Iwona Kozera
Fundacja Liderek Biznesu

bio

Iwona Kozera jest Zastępcą Partnera Zarządzającego EY EMEIA Consulting i członkiem EY Poland Executive Team.
Liderka doradztwa i transformacji biznesowej. Posiada ogromną wiedzą w realizacji złożonych projektów w sektorze finansowym i publicznym. Pasjonuje się wspieraniem kobiet w realizacji ich aspiracji zawodowych.
Przed objęciem obecnej roli kierowała zespołem EY Consulting zarówno w Polsce, jak i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej oraz Azji Centralnej (CESA).Iwona posiada ponad 30-letnie doświadczenie w doradztwie biznesowym i regulacyjnym oraz fuzjach i przejęciach (M&A). Jej wiedza obejmuje realizację szerokozakrojonych projektów z zakresu doradztwa biznesowego i regulacyjnego, zarządzania ryzykiem oraz sprawozdawczości finansowej.
Absolwentka Politechniki Warszawskiej, ukończyła również programy menedżerskie w Harvard Business School oraz Kellogg Graduate School of Management. Jest biegłym rewidentem i absolwentką programu Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).
Iwona jest również EY EMEIA Area Executive Sponsor globalnej platformy EY mającej na celu promowanie równości płci – Women. Fast forward.Iwona angażuje się w zwiększanie różnorodności w przywództwie. Jest Fundatorką Fundacji Liderek Biznesu, założonej w 2013 roku. Fundacja została stworzona przez kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy i do dziś łączą różnorodne doświadczenia biznesowe, aby realizować wspólne cele, takie jak: promocja przedsiębiorczości, rozwój talentów oraz wspieranie aspiracji i niezależności zawodowej kobiet. Działalność Fundacji oraz zaangażowanie Iwony inspirują kobiety do podejmowania odważnych decyzji oraz wspierają je m.in. poprzez największy w Polsce program mentoringu cross-biznesowego. Poprzez swoje zaangażowanie w działalność Fundacji Iwona realizuje swą ambicję wspierania kobiet w osiąganiu przez nie ich zawodowych i życiowych celów. Iwona aktywnie działa na rzecz promowania pełnienia przez kobiety funkcji kierowniczych.

Iwona Kozera
Fundacja Liderek Biznesu
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie