Iwona Kozera

Zastępca Partnera Zarządzającego EY EMEIA Consulting i członkini EY Poland Executive Team
Iwona Kozera
EY PolskaLinkedIn

bio

Iwona Kozera jest Zastępcą Partnera Zarządzającego EY EMEIA Consulting i członkiem EY Poland Executive Team.

Przed objęciem obecnej roli kierowała zespołem EY Consulting zarówno w Polsce, jak i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej oraz Azji Centralnej (CESA).

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w fuzjach i przejęciach (M&A), doradztwie biznesowym i regulacyjnym, zarządzania ryzykiem oraz sprawozdawczości finansowej.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, ukończyła również programy menedżerskie w Harvard Business School oraz Kellogg Graduate School of Management. Jest biegłym rewidentem i absolwentką programu Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Pełni również rolę EY EMEIA Area Executive Sponsora globalnej platformy EY mającej na celu promowanie równości płci – Women. Fast forward. Angażuje się w zwiększanie różnorodności w przywództwie.
Jest założycielką Fundacji Liderek Biznesu, założonej w 2013 roku. Fundacja została stworzona, aby  pomóc kobietom wykorzystać swój pełen potencjał tak, aby służył on im samym, jak i społeczności, którą współtworzą.

Zobacz debaty:

Iwona Kozera
EY PolskaLinkedIn

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie