Iza Rokicka

Dyrektor Biura Relacji Inwestorskich, ING Bank Śląski S.A.
Iza Rokicka
ING Bank Śląski S.A.

bio

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Od 2016 roku związana z ING Bankiem Śląskim jako Dyrektor Biura Relacji Inwestorskich. Wcześniej analityk giełdowy specjalizujący się w analizie polskiego sektora finansowego, w tym banków. Pracowała m.in. dla Ipopema Securities, mBank Securities oraz UniCredit CAIB Poland. Była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w niezależnych rankingach branżowych dla analityków giełdowych i specjalistów ds. relacji inwestorskich. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Iza Rokicka
ING Bank Śląski S.A.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie