Jacek Matyjasik

Chief Strategic Finance, CERRAD
Jacek Matyjasik
CERRAD

bio

Posiada ponad 25 lat doświadczenia w bankowości, ubezpieczeniach i finansach korporacyjnych oraz bankowych. Sprawował kluczowe stanowiska w bankowości korporacyjnej ING Bank oraz finansach PKN ORLEN i PKO, zarządzał celowym zakładem ubezpieczeń ORLEN Insurance. Zrealizował szereg transakcji finansowania strukturalnego, emisje obligacji na rynku krajowym i euroobligacje, w tym debiutancki program emisji korporacyjnych obligacji skierowanych na rynek detaliczny w Polsce. Wdrożył zarządzanie ryzykiem cen towarów, międzynarodowe cash poole i centralizował obszary finansów. Obecnie pracuje w Grupie CERRAD, gdzie odpowiada za zarządzanie finansami. Absolwent finansów i bankowości na SGH i MBA w Carlson School of Management na University of Minnesota.

Jacek Matyjasik
CERRAD
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie