Jakub Malicki

Absolwent Akademii EKF, London Business School
Jakub Malicki
Absolwent Akademii EKF, London Business School

bio

Jakub Malicki – absolwent studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie (2022) oraz Masters in Management w London Business School (2023). W trakcie studiów m.in. brał udział w rozwijaniu pierwszego w Europie Środkowej studenckiego funduszu VC oraz zasiadał w Senacie SGH kadencji 2021/2022. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży m. in. w firmie Accenture, a po ukończeniu studiów w 2023 roku dołączył do warszawskiego biura Boston Consulting Group. Od 2024 roku współkieruje London Business School Poland Alumni Club.

Jakub Malicki
Absolwent Akademii EKF, London Business School

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie