Jakub Sajkowski

Dyrektor Zarządzający ds. biznesu korporacyjnego, PZU SA, Członek Rad Nadzorczych TUW PZUW oraz Lietuvos Draudimas
Jakub Sajkowski
PZU SA

bio

Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku w firmie EY, gdzie przez 10 lat realizował projekty audytowe oraz doradcze dla klientów z sektora finansowego. W okresie od stycznia 2013 roku do kwietnia 2016 roku współpracował z PZU w ramach projektu wdrożenia systemu Guidewire. W maju 2016 trafił do PZU do Pionu Klienta Korporacyjnego. Kolejno pełnił funkcję Dyrektora Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego (2016-18), Dyrektora Biura Analiz i Oceny Ryzyka (2018-2020) oraz Dyrektora Zarządzającego ds. biznesu korporacyjnego (2020-obecnie), odpowiadającego za obszary sprzedaży, underwritingu, analiz, rozwoju biznesu oraz obsługi posprzedażowej.

Od 2021 roku odpowiada także za nadzór nad spółkami grupy PZU w zakresie underwritingu korporacyjnego, od czerwca 2023 roku zasiada w Radzie Nadzorczej Lietuvos Draudimas, spółki z Grupy PZU a od kwietnia 2024 roku w Radzie Nadzorczej TUW PZUW.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2022 roku uzyskał z wyróżnieniem dyplom MBA na University of Durham w Wielkiej Brytanii.

Jakub Sajkowski
PZU SA

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie