Jakub Walarus

Associate Partner, Cyber Security Compliance, EY
Jakub Walarus
EY

bio

Jakub jest Associate Partnerem w Dziale Cyberbezpieczeństwa, Kieruje zespołem Cybersecurity Compliance. Posiada 10 letnie doświadczenie w zakresie realizacji audytów informatycznych (w tym SOX) oraz realizacji projektów doradczaych z obszaru bezpieczeństwa IT, poprzedzone 2 letnim doświadczeniem zdobytym podczas projektów wdrożeniowych SAP ERP oraz rozwiązań klasy Business Intelligence. Jakub specjalizuje się w realizacji projektów z obszaru bezpieczeństwa i ochrony danych, zapewnienia ciągłości działania oraz zgodności aplikacji IT z przepisami prawa – ze szczególnym uwzględnieniem RODO. Rozwija także zagadnienia związane z audytem rozwiązań AI – Sztucznej Inteligencji. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Elektroniczny Biznes.
Certyfikowany Auditor wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO27001 oraz Systemu Zarządzania Ciągłością Działania ISO22301.

Zobacz debaty:

Jakub Walarus
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie