Jan Domanik

Dyrektor, PwC Polska
Jan Domanik
PwC Polska

bio

Jan Domanik jest dyrektorem w dziale usług doradczych PwC.
Jan od ponad 15 lat wspiera instytucje finansowe w zakresie tematów regulacyjnych, zarządzania ryzykiem oraz fuzji i przejęć.

W swojej karierze uczestniczył w audytach sprawozdań finansowych największych banków w Polsce. Jan wspierał także klientów, polskich i zagranicznych, w rozwoju ich działalności, w Polsce, licznych wielu krajach Europy Środkowo Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie.
Obecnie razem ze swoim zespołem zajmuje się w wspieraniu instytucji finansowych w zakresie “zielonej” transformacji w tym tematów takich jak zmiany w strategii, dekarbonizacja, wdrożenie taksonomii UE czy weryfikacja inwestycji pod kątem ich profilu “środowiskowego”.

Z PwC jest związany od 2008 roku, wcześniej pracował w Narodowym Banku Polskim.

Jan Domanik
PwC Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie