Jarosław Bator

Prezes, NDI Development
Jarosław Bator
NDI Development

bio

Jarosław Bator, Prezes NDI Development, spółce odpowiedzialnej w Grupie NDI za działalność deweloperską. Tworzy i wprowadza strategię rozwoju spółki w sektorze rynku nieruchomości poprzez dywersyfikacją oferty mieszkaniowej, inwestycyjnej, usługowo-handlowej oraz związanej z usługami zarządczymi i komercjalizacją. W swojej pracy korzysta z ponad 20-letniego doświadczenia menadżerskiego w branży nieruchomości i consultingu. Zarządzał dużymi projektami (R4R i CitySpace) w Grupie Echo Investment, z sukcesami dowodził firmą Business Link oraz rozwojem biznesu w Skanska. Restrukturyzował i rozwijał PKP, zasiadając w zarządzie tej organizacji. Jest członkiem prestiżowego Royal Institution of Chartered Surveyors i certyfikowanym rzeczoznawcą majątkowym.

Jarosław Bator
NDI Development

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie