Jarosław Urbańczyk

Group Chief Information Officer, Medicover
Jarosław Urbańczyk
Medicover

bio

Z branżą IT związany od blisko 30 lat. W latach 1990-1996 jako IT Operations Director pracował w firmie Net-Technology SA, następnie – do 2005 roku- obejmował funkcję CIO w Polsce i Europie Centralnej w AHP Pharma Group/Pfizer. W latach 2005-2019 związany ze Grupą Skanska. Najpierw jako CIO w Polsce, później również w Europie Środkowej, odpowiadał za integrację działów IT dla jednostek Skanska w Polsce, a także za zbudowanie sprawnie działającej wspólnej struktury IT w całej Europie Środkowej. Od 2015 roku pracował w Szwecji jako CIO całej Grupy Skanska oraz wiceprezes ds. IT. Zarządzał 11 krajami w Europie i USA. W 2019 roku dołączył do Grupy Medicover, gdzie – jako Group CIO – nadzoruje obszar IT w 12 krajach w Europie i Azji.

Ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej oraz Top Executives Program w IMD Business School.

Jarosław Urbańczyk
Medicover
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie