Jarosław Zagórski

Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland
Jarosław Zagórski
Ghelamco Poland

bio

Z Ghelamco związany jest od 2007 roku. Jarosław Zagórski odpowiada za strategię i rozwój nieruchomości komercyjnych firmy oraz nadzór nad realizowanymi projektami. Specjalizuje się w komercjalizacji, rozwoju projektów deweloperskich i marketingu nieruchomości biurowych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na polskim rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do Ghelamco pracował w Pricewaterhouse Coopers Nieruchomości, Cushman & Wakefield, Healey & Baker Polska, gdzie w 2002 roku został partnerem, oraz w CBRE, na stanowisku szefa działu komercjalizacji.

W swojej karierze przygotował strategie wynajmu nieruchomości Ghelamco, mi.in.: The Warsaw HUB, Warsaw UNIT, Warsaw Spire, .big, Wronia 31, Przystanek mBank, Senator, Marynarska 12, Mokotów Nova, Łopuszańska Business Park, Trinity Park III, Crown Square, Marynarska Business Park, Katowice Business Point. Jednym z największych osiągnięć jest ogromny sukces komercyjny Warsaw Spire. Budynek wygrał najbardziej prestiżowy konkurs branży nieruchomości na świecie – MIPIM Awards 2017, gdzie flagowy projekt Ghelamco zyskał miano najlepszej inwestycji biurowej na świecie.

Jarosław Zagórski
Ghelamco Poland
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie