Jerzy Bombczyński

Baker McKenzie
Jerzy Bombczyński
Baker McKenzie

bio

Jerzy Bombczyński jest adwokatem kierującym praktyką regulacji usług finansowych oraz funduszy inwestycyjnych w Baker McKenzie w Warszawie.

Jerzy łączy bogate doświadczenie w różnych obszarach regulacji rynku finansowego, takich jak CRR, BRRD, MIFID, SFDR i AIFMD z praktycznym podejściem do doradztwa w transakcjach fuzji i przejęć (M&A) oraz efektywnym zarządzaniem ryzykiem. Doradza klientom w kwestiach regulacyjnych, międzynarodowych projektach inwestycyjnych oraz transakcjach finansowych, projektach restrukturyzacyjnych, kwestiach związanych z tworzeniem funduszy inwestycyjnych oraz przy międzynarodowych ofertach papierów wartościowych.

Posiada także doświadczenie w doradztwie w zakresie środków przymusowej restrukturyzacji, regulacji ESG, jak również w kwestiach związanych z działalnością i likwidacją funduszy inwestycyjnych oraz ZAFI.

Przed dołączeniem do Baker McKenzie Jerzy pracował w Polskim Funduszu Rozwoju S.A., gdzie zajmował stanowisko menedżera w Biurze Prawnym Obsługi Inwestycji. Wcześniej związany m.in. z amerykańską kancelarią Weil, Gotshal & Manges.

Jerzy Bombczyński
Baker McKenzie

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie